Szerelő (operátor) - Kettőstömegű lendkerékgyártás

  • Cég neve

    Schaeffler Savaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szombathely

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Főbb feladatok, munkák

  • Gyártósoron történő szerelési tevékenység
  • Munkautasítások alapján minőségi termékek gyártása és a termelés folyamatosságának biztosítása
  • A munka során használt alkatrészek, anyagok minőségellenőrzése
  • Készáru csomagolás
  • Anyagok előkészítésében és visszatárolásában való együttműködés
  • Az álláshoz tartozó elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Középfokú végzettség és műszaki ismeret előnyt jelent
  • Precíz, pontos és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó állóképesség és teherbírás
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Gyártási környezetben és csapatmunkában szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • előrelépési lehetőség mester szerelő munkakörbe
  • régióban vezető bérezés, kiemelt műszakpótlék
  • havi termelési prémium
  • negyedéves bónusz
  • nyári- és karácsonyi jutalom
  • egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások
  • ingyenes egészségügyi szolgáltatások
  • törvényi mértéket meghaladó bejárási támogatás
  • ingyenes buszjáratok (Szombathely, Körmend, Jánosháza, Vasvár, Celldömölk, Bérbaltavár, Csepreg, Ikervár településekről)
  • Cafeteria juttatás (nettó 450.000 Ft/év)
  • Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Csomagolás, Feltöltés
    • Gyártás, Termelés
    • Operátor

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.