ROLLSTAR Árnyékolástechnikai Kft. logo

Szerelő / munkás

  • Cég neve

    ROLLSTAR Árnyékolástechnikai Kft.

  • Munkavégzés helye

    1047 Budapest, Schweidel József utca 4.

  • Fizetés

    Nettó 280e - 350e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Ha büszke akar lenni munkája eredményére, akkor csatlakozzon a több mint 35 éve piacvezető, magyar tulajdonban lévő ROLLSTAR Árnyékolástechnikai Kft. újpesti üzemébe. Egyedi méretre készülő árnyékolók (napellenző, redőny, szalagfüggöny) gyártásához ill. külső helyszínen történő felszereléséhez keresünk jó kézügyességű, önálló munkavégzésre képes, kreatív munkatársat.

Elvárások

  • önálló, pontos munkavégzés
  • rugalmasság
  • kreativitás

Előnyt jelent

  • Jogosítvány
  • Gépkezelői jártasság (fúró, vágógép, körfűrész használata)

A "Jelentkezem" gomb kattintása után kérjük mellékelje fényképes önéletrajzát