Szerelő

  • Cég neve

    Maltech Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye

  • Fizetés

    Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Önjáró munkaállványok javítása, karbantartása a cég debreceni telephelyén és Debrecen környéki helyszíneken
  • Rendszeres, munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatokat végzése

Elvárások

  • Legalább szakmunkás végzettség elektonikai vagy gépészeti területen
  • Villamos és hidraulikai rendszerek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó képesség, rugalmasság, önálló munkavégzés és felelősségvállalás

Előnyt jelent

Önjáró munkaállványok, targoncák vagy egyéb munkagépek javításában szerzett tapasztalat és C kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Egy műszakos munkarend

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk osztrák háttérrel rendelkezik és önjáró munkaállványokat ad bérbe. Magyarországon 1998 óta vagyunk jelen és három telephellyel rendelkezünk. Biztos, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk.