Szerelő, karbantartó

  • Cég neve

    JászWinGate Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • jó ha tudod hogy rád kapuk szállításában, beépítésében, javításában és szervizelésében számítunk!
  • ezért fontos termékismeret, szereléshez szükséges ismeret elsajátítása
  • kaputechnikával kapcsolatos termékek (garázskapuk, kapunyitók, sorompók, tűzgátló ajtók-kapuk)szállítása, beépítése, javítása, szervizelése
  • termékkel való foglalatosság, áruátvétel fogadás, pakolás
  • másnapi munkához előkészítés
  • ehhez tartozó dokumentáció ellenőrzése
  • elinduláshoz és szereléshez szükséges eszközök ellenőrzése(autó , szerszámok, segédanyagok)
  • folyamatos kapcsolattartás az irodával és az ügyféllel
  • várható érkezés előtt telefonos értesítés az ügyfélnek
  • részben vagy egészben beépített /vagy javított szervizelt termék átadása a megrendelőnek és dokumentálása a munkafolyamatnak + fotó készítéssel
  • folyamatos tanulási vágy, oktatásokon-képzéseken való részvétel,
  • termék ismeret-gyártók által biztosított leírások-videók segítségével
  • probléma megoldásra törekvés

Elvárások

- szakirányú végzettség vagy tapasztalat
 (villanyszerelő,szerkezet lakatos, műszerész )
- lojális a céghez és a feletteséhez
- jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség a partnerekkel, kollégákkal,    megrendelőkkel
- B típusú jogosítvány
- jó fizikai és mentális állapot
- változatos munkához alkalmazkodás
- felelősségvállalás
- tudásvágy
- alázat,
- tűrőképesség, tolerancia
- terhelhetőség

Előnyt jelent

  • szakirányú végzettségben, illetve hasonló területen szerzett tapasztalat
  • szakirányú végzettséghez és szereléshez tartozó egyéb végzettség vagy tapasztalat (emelő gépkezelő, targonca gépkezelő, tűzvédelmi , nyílászáró szerelő, hegesztő)
  • nem dohányzó
  • Ha bírod a magasságot

Amit kínálunk

  • részese lehetsz egy kiváló piacvezető kaputechnikai cég termékeinek megismerésében, szerelésében, javításában, szerelésében
  • teljes körű betanítás
  • tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • rengeteg új termék, helyzet, szituáció
  • folyamatosan változó munkakörülmények, változatos-bővülő megoldásokkal

Céginformáció

  • munkavégzés helye : indulás és érkezés a telephelyen, közben szerelés változatos helyszínen
  • hosszú távú bejelentett , egy műszakos munka
  • alkalmazotti jogviszony
  • bejárás támogatás
  • eszközök biztosítása a munka elvégzéséhez (munkaruha,telefon, szerszámok…)

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja fényképes önéletrajzát bérigénnyel.