Szépségtanácsadó

  • Cég neve

    ''Parfümerie Douglas'' Kft

  • Munkavégzés helye

    5600 Békéscsaba, Andrássy út 37-43.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • vásárlóink magas szintű kiszolgálása
  • pénztárkezelés
  • áruátvétel és a termékek kipakolása az üzletben
  • az üzlet mindennapi feladatainak ellátásában való részvétel

Elvárások

  • Ápolt megjelenésű
  • Kedves, mosolygós és fontos számára a vevőorientált fellépés
  • Szakma iránt elkötelezett és nyitott az újdonságok elsajátítására
  • Szenvedélyes a sminkek és szépségápolási termékek iránt

Előnyt jelent

  • Rendelkezel kereskedelmi tapasztalattal

Amit kínálunk

  • Nálunk megtanulhatsz sminkelni. A sminkelés alapjait kezdő és haladó szinten a Douglas két elismert vezető sminkmesterétől sajátíthatod el.
  • Megbízható bőrápolási tanácsokkal látunk el.
  • Nálunk lehetőséged van részt venni tréningeken, ahol az üzleteinkben megtalálható luxus brandekről kaphatsz információt és tudást.
  • Kedvenc márkáidat kedvezményesen beszerezheted tőlünk... Gondolj csak bele ;)
  • Alapbéred mellé cafeteria juttatás is jár.

Céginformáció

A munkavállalóink alkotnak minket, ők különböztetnek meg másoktól, ők a DOUGLAS lelke. Ha valaki megnézi a csapatunkat, egységes sokszínűséget lát. Összefogva állunk ki egy nyitott, sokszínű és egyenlő társadalom mellett. Hasonlóan gondolkodó emberek közössége vagyunk, ahol az egyediség virágzik, és a világ minden nap egy kicsit szebbé válik a sokszínűségünk által.  Nálunk mindenki látva, meghallgatva és megbecsülve érzi magát. Mi vagyunk az emberek a szépség mögött - egyedülállóak & egyesültek.

Mielőtt elküldöd a jelentkezésed, kérjük olvasd el tájékoztatónkat arról, hogy hogyan kezeljük adataidat, illetve, hogy milyen érintetti jogok illetnek meg és azokat miként gyakorolhatod. Ezen információkat hivatalos weboldalunkon, az Adatkezelési tájékoztató menüpontban találod meg.