Szépségtanácsadó

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Szenvedélyesen érdekel a kozmetika világa? Szeretnél világhírű luxus márkát képviselni?

A világ egyik legnagyobb kozmetikai és szépségápolási cége Szépségtanácsadót keres luxus márkák budapesti parfümériákban történő értékesítésére!

Feladatok:

Szépségtanácsadóként:

  • személyre szabott termék-tanácsadást biztosítasz
  • közvetlen kapcsolatot alakítasz ki a fogyasztókkal
  • merchandising feladatokat végzel
  • kimagasló és egyedi szolgáltatást nyújtasz minden vásárlónak
  • értékesítéshez és tanácsadáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatokat látsz el

Elvárások:

Te vagy az ideális szépségtanácsadó, ha:

  • szenvedélyed a szépségipar és otthonosan érzed magad a parfümériákban
  • szeretsz a vásárlókkal kapcsolatot teremteni
  • minimum 1-2 éves termékértékesítési tapasztalatod van
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készséggel rendelkezel
  • elhivatott, nyitott, lelkes és aktív vagy
  • felelősségteljes és lelkiismeretes vagy
  • gyors tanulási képességed és jó problémamegoldó készséged van
  • csapatjátékos vagy
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel

Amit kínálunk:

  • jó hangulatú, összetartó csapat, multinacionális környezet
  • fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Értékesítési munkatárs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.