Szépségtanácsadó

  • Cég neve

    MIDIO Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Teljes körű vevőkiszolgálás meghatározott értékesítési stratégia szerint
  • Kasszakezelés és a kasszához tartozó adminisztrációs feladatok
  • Áruátvétel, árukihelyezés

Elvárások

  • Termékértékesítésben szerzett tapasztalat
  • Motivált, határozott és lelkes személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Ápolt külső, igényes megjelenés

Előnyt jelent

  • Kozmetikus vagy sminkes tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos, szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszú távú munkahely, multinacionális hátérrel
  • Luxus környezetben való munkavégzés
  • Alapbér és teljesítményarányos bónuszrendszer

Munkavégzés helye:
Campona és Szigetszentmiklós

Céginformáció

A Marionnaud francia gyökerekkel rendelkező parfüméria hálózat, jelenleg Európa 11 országában van jelen, Magyarországon 10 üzlettel. Küldetésünk, hogy a hozzánk beérkező vásárlókat igazi vásárlói élménnyel ajándékozzuk meg. Erősségünk a szakértelem, a személyreszabott tanácsadás és a megbízhatóság. Vállalati értékeink között szerepel a csapatmunka, az innováció, elhivatottság és a lelkesedés. Csatlakozzon hozzánk és fedezze fel Ön is a francia szépség világát!

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet a munkavégzési hely megjelölésével.