Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. logo

Szennyvízüzemi laboráns (gázkromatográfiás vizsgálatokhoz)

  • Cég neve

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Tímár utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • mintaelőkészítés környezeti mintákból gázkromatográfiás vizsgálatokhoz;
  • a mérésekhez szükséges különféle reagens oldatok készítése;
  • laboratóriumi műszerek, berendezések kezelése (GC-FID, GC-MS, AOX);
  • új módszerek bevezetése, módszerfejlesztés, módszervalidálás, verifikálás végzése;
  • a műszeres mérésekkel kapcsolatos szakmai és minőségügyi feladatok elvégzése.

Elvárások

  • középfokú vegyipari végzettség, technikusi oklevél;
  • önálló, precíz, megbízható munkavégzés, jó problémamegoldó képesség;
  • Microsoft Word és Excell legalább alapfokú használata;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előnyt jelent

  • víz és szennyvíz elemzés területén eltöltött akkreditált laboratóriumi munkatapasztalat;
  • nagyműszeres analitikai vizsgálatokban való jártasság;
  • mintaelőkészítési és analitikai technikák ismeret;
  • a vizsgálatokhoz kapcsolódó minőségügyi ismeretek.

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség,
  • jóléti juttatások és SZÉP kártya,
  • önálló munkavégzés,
  • kihívással teli munkakör,
  • akkreditált laboratórium.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló