Szennyvíztisztító operátor

  • Cég neve

    Hankook Tire Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rácalmás, Dunaújváros

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ipari szennyvíztisztító rendszerrel kapcsolatos napi szintű üzemeltetési feladatok ellátása, berendezések működésének ellenőrzése/felügyelete
  • Légtechnikai rendszerek (porleválasztók) felügyelete, üzemeltetése
  • Zavartalan üzemvitel biztosítása (hiba/műszaki probléma esetén, annak okának feltárása, kapcsolattartás a karbantartással, társrészlegekkel)
  • Külsős javítások, karbantartások felügyelete
  • Üzemnaplók naprakészen tartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • Víz- és szennyvíztechnológus végzettség, vagy szennyvízkezelési területen szerzett karbantartói/gépkezelői tapasztalat
  • Targoncavezetői/darukezelői szakképesítés
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel)

Amit kínálunk

  • INGYENES, jól felszerelt 3*-os apartmanszálló
  • Negyedéves jelenléti ösztönző
  • Választható cafeteria, munkahelyi étkezési hozzájárulás
  • Bejárás támogatása (vállalati buszjáratokkal)
  • Kedvezményes gumiabroncs-vásárlási lehetőség

Munkavégzés helye: Rácalmás / Dunaújváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.