COLOPLAST Hungary Kft. (NYÍRBÁTOR) logo

    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Tech stack

    • WPF ASP. JAVA MSSQL C#
  • Módszertan és szoftverek

    • Agilis módszertanok
    • Clean-coding
    • Objektumorientált programozás
    • Moduláris programozás
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Új és meglévő termelési és irodai IT megoldások szoftvereinek fejlesztése, támogatása és utógondozása a vállalat gyártási és logisztikai folyamataink digitalizálására és folyamatos fejlesztésére összpontosítva.
Szoftverfejlesztési projektek menedzselése pl. Kioszk megoldások, digitális műszak- és selejtjelentés, makrózott Excelek kiváltása, különböző digitális megoldásokat lehetővé tevő applikációk fejlesztése az elemzéstől kezdve a tervezésésen és kódoláson át a teszteléssel bezárólag.
IT fejlesztések dokumentálása és aktualizálása: beleértve a feladatspecifikációkat, programterveket, forráskódot, tesztadatok listáját és felhasználói dokumentációt, hogy zavartalanul tölthesd a szabadságodat, miközben a projektjeiddel kapcsolatos teendőkre a kollégáid tudnak reagálni.
Központi szoftverfejlesztési irányelvek képviselete: összehangolt globális és lokális szoftverfejlesztési irányelvek alkalmazása, globálisan meghatározott programnyelvek használatával az információáramlás biztosítása és kapcsolattartás a különböző részlegekkel és beszállítókkal.
Szoftverfejlesztési specifikációk kidolgozása és egyeztetése más részlegekkel és beszállítókkal.
Ipar 4.0 technológiák bevezetésének szoftveres oldalról történő támogatása.

Elvárások

Felsőfokú szoftverfejlesztő végzettséggel és minimum 5 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
Magabiztos angol nyelvtudás, hiszen a global szoftverfejlesztő csapattal angolul fogsz kommunikálni.
C# Programnyelvet alaposan ismered és a következő keretrendszereket napi munkád során használod: WPF, ASP.NET (Blazor, MVC), konzol applikáció
Android applikációkat fejlesztesz céleszközökre Java-ban
MSSQL adatbázis kezelésben szereztél tapasztalatot (T-SQL nyelv ismerete és tárolt eljárások rendszeres használata)
• Ismered és gyakorlod a különféle programtervezési módszereket és szoftverfejlesztési alapelveket, (objektumorientált programozás, moduláris programozás, Clean-coding, agilis módszertanok - főként XP - extreme programming, mellette Kanban és SCRUM)
Képes vagy a “user-ek nyelvén” kommunikálni és az igényeket a szoftverfejlesztés nyelvére lefordítani

Előnyt jelent

• Rendelkezel MES rendszer fejlesztésben szerzett tapasztalattal
• Angular-t, PowerBI-t, Python-t, Excel VBA-t, .Net Maui-t is használod
• Enterprise One ERP rendszert fejlesztési tapasztalattal rendelkezel
• ITIL Foundation Certificate birtokában vagy.Ha rendelkezel:

Amit kínálunk

A Coloplast olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Több, mint 16,000 dolgozóval és több, mint 143 országban elérhető termékekkel a világ vezető gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó vállalatai közé tartozunk.
Folyamatosan növekvő nagyvállalatként működünk és mindig azon vagyunk, hogy újabb és újabb utakat találjunk.

A Coloplast elkötelezett abba az irányba, hogy befogadó szervezetként működjünk, ahol a munkavállalók különbözőek lehetnek annak érdekében, hogy a tehetségünket és összetartozásunkat kiteljesíthessük.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

BELEGONDOLTÁL MÁR, MIÉRT A DÁNOK A VILÁG LEGELÉGEDETTEBB EMBEREI? LÉGY RÉSZESE A DÁN KULTÚRÁNAK MOST!
Dán székhelyű Coloplast nyírbátori gyárában olyan termékek gyártásához járulhatsz hozzá , amelyek megkönnyítik a katéter felhasználók és sebkezelő szerek használók életét.
A mi kultúránkban a vezetőd időt szakít rád és támogat abban, hogy megoszthasd vele a sikerélményeid és a kihívásaid, amelyekkel találkozol. Nálunk kapsz visszajelzést arról, amit jól csinálsz (arról is amit csinálj másképpen, figyelünk persze a megfelelő arányokra). 12 fős csapatunkban nincs vita abban, hogy ki mit csinál: az IT mérnökök, az IT támogatók és a szoftverfejlesztők is tudják a dolgukat. Veled kiegészülve 4 fős szoftverfejlesztő mérnöki csapatunkban számítunk rád!

Kérem csatolja önéletrajzát a jelentkezéshez!