Szenior szerviztanácsadó & Műhelyvezető helyettes

  • Cég neve

    RACK AUTÓ Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Csata utca 23.

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Csapatunkba egy olyan kollégát keresünk, aki a munkafelvétel és a műhelyvezetés munkáját támogatja, szükség esetén ezeken a területeken helyettesít.
  • Segítségnyújtás a szerviztanácsadók és a műhelyben dolgozók számára
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, ügyfél elégedettség maximális szinten tartása
  • A gépjárművek javításaihoz kapcsolódó munkafelvételi folyamat lebonyolítása
  • Ügyféligények rögzítése, probléma feltárás és tanácsadás, munkakörhöz kapcsolódó többletértékesítés
  • Árajánlatok készítése
  • Műhelyvezető helyettesítése: műhelyben dolgozó kollégák irányítása, munkák kiosztása, munkafolyamatok megszervezése, munkavégzés ellenőrzése
  • Elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, végellenőrzés
  • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
  • Próbautak lebonyolítása
  • Kapcsolattartás az importőr műszaki részlegével

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottság
  • Terhelhetőség, magas stressz tűrő képesség
  • Együttműködő, motivált, megbízható személyiség

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Autóipari és –piaci ismeret
  • BMW, MINI személygépjármű márka- és típusismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes bejelentett bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények
  • Nemzetközi hátterű, stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét. A Rack Autó Kft. a BMW márka egyik meghatározó, hivatalos márkakereskedője Magyarországon, két telephelyen Budaörsön és Székesfehérváron várja ügyfeleit.
Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk budaörsi márkakereskedésünkbe azonnali kezdéssel.

A pozíció megpályázásához juttassa el részünkre szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gomb segítségével.