Szenior szállítmányozó

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pest megye

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk több, mint 35 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás.

Az elmúlt években is folyamatosan fejlődött a komplex logisztikai szolgáltató cégük, ezért gyöngyösi központjukba keresünk számukra hosszútávra megbízható szakembert.

Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy a tanulására, és egy vidám csapat tagja szeretnél lenni, mindenképp várják jelentkezésedet az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi, közúti, import és export, belföldi komplett-, részfuvarozással kapcsolatos szállítmányozási üzletek kötése és lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése
  • Megbízások teljesítésének nyomon követése
  • Szállítmányozási feladatok adminisztrációja
  • Megbízókkal és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • Fuvarszervezéssel való szoros együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettséged van
  • 3-5 éves releváns, közúti szállítmányozásban / fuvarozásban megszerzett szakmai tapasztalatod van
  • Rendelkezel kommunikációs szintű angol nyelvtudással
  • MS Office felhasználói szintű ismereteid vannak

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Hosszú távú együttműködés
  • Versenyképes bérezés
  • SZÉP kártya juttatás
  • Munkába járási támogatás
  • Fejlődési lehetőség, naponta új kihívások
  • Fiatalos, segítőkész csapat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Jó szervező készség, önálló munkavégzés
  • Hatékony elemző és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Képesség nagy terhelés mellett precíz és megbízható munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítmányozó
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Fót
  • Munkaidő: 08:00-16:30-ig (irodai jelenléttel)