Szenior projektmenedzser

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Adecco Kft.
Partnercégünk magyarországi központú, évtizedes tapasztalattal rendelkező, közép-európai régió egyik legnagyobb ingatlanfejlesztőjének és befektetőjének a tagja. Innovatív ipari ingatlanfejlesztőként teljeskörű megoldásokat kínálunk a telekfejlesztéstől a kivitelezésen át egészen a létesítményfenntartásig. Környezetbarát, korszerű és minőségi műszaki technológiák használatával jövőbe mutató megaparkokat hozunk létre, melyek az ott dolgozók számára élhető, emberközpontú felhasználóbarát környezetet biztosítanak.

Mik lesznek az elvégzendő feladatok?

Részvétel a bérlői egyeztetéseken:
  • Üzletfejlesztés támogatása
  • Alapvető kockázatok azonosítása, jelzése
  • Műszaki egyeztetések lefolytatása
  • Bérlői és bérbeadói munkák szétválasztása.

A bérlői igények felmérése, a sztenderd épülethez képest szükséges bérlői átalakítások / kiépítések meghatározása:
  • Alprojekt előkészítés
  • Műszaki feladatok meghatározása
  • Költségbecslések készítése/ellenőrzése
  • Költségvetések készítése
  • Kivitelezési és pénzügyi ütemterv készítése
  • Budget összeállítása, előterjesztése
  • Kockázatok jelzése, hatáskörön belüli kezelése
  • Kivitelezési és pénzügyi ütemterv, budget nyomon követése.

Szükséges külső / belső erőforrások bevonása:
  • Előkészítő egyeztetések lefolytatása
  • Szerződéskötés elkészítése
  • Eseti megrendelések intézése.

Egyéb izgalmas feladatok:
  • Részvétel a kapcsolódó tervezési és építési tárgyalásokon/helyszíni látogatásokon.
  • Az agilis feladatrészek bérlővel történő további egyeztetése és tradicionális munkacsomag(ok) összeállítása
  • Érintettekkel (külsős és belsős) kapcsolattartás.
  • Az Önnel szorosan együttműködő csoport irányítása, mint például a junior projekmenedzsereket, támogató projektmenedzserek, speciális ágazati dolgozók, alvállalkozók

Miért érdemes jelentkezned?

  • Cafeteria
  • Home office lehetőség
  • Dinamikusan növekvő vállalatban az új kollégáink számára gyors fejlődést kínálunk.
  • Hosszú távra tervezünk, célunk a hazai és nemzetközi terjeszkedés.

Akkor jelentkezz, ha:

  • Építő- vagy építészmérnöki diploma, vagy egyéb felsőfokú műszaki végzettség.
  • Kivitelezésben szerzett tapasztalat, preferáltam logisztikai parkok/ipari csarnokok kapcsán
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Ingatlanfejlesztő

Kérlek az angol nyelvű önéletrajzod csatolásával jelentkezz!