Futureal Shared Services Partnership C.V. Magyarországi Fióktelepe logo

Szenior pénzügyi kontroller

    Futureal Shared Services Partnership C.V. Magyarországi Fióktelepe

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Felelős a HelloParks (Futureal-csoport tagja) cégeinek havi, ill. negyedéves menedzsment riportjainak elkészüléséért: a műszaki és könyvelési csapattal együttműködve elkészíti a havi/negyedéves/éves záráshoz szükséges elhatárolásokat
  • Az üzleti elemzőkkel együttműködve részt vesz a beszállítói szerződések ellenőrzésében
  • Részt vesz a büdzsétervezés folyamatában
  • Vezeti a büdzsé nyomon követést
  • Elkészíti a cashflow riportokat; forecast CF riportokat készít
  • Szorosan együttműködik az üzleti oldallal a büdzsé készítés során, valamint a büdzsé és a tényadatok nyomon követése, és az eltérések elemzése során
  • Részt vesz a projektek eredményszámításának havi/negyedéves/éves folyamatában
  • Átlátja a projekteredményeket és a vállalati eredményeket befolyásoló tényezőket a kivitelező cégnél
  • Együttműködik a könyvelési csapattal, korrekciókat javasol a költségek dimenzionáltságával kapcsolatban a könyvelőknek
  • InterCompany egyeztetések
  • Aktívan részt vesz a likviditás tervezésben
  • Együttműködik a finanszírozási csapattal a banki finanszírozási folyamatokban (adatszolgáltatások, lehívások, banki riportok) amennyiben releváns

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség pénzügy/gazdasági területen
  • Kontrolling területen szerzett min. 5 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Magas szintű számítástechnikai ismeret MS Office – kiemelten az EXCEL - programok magabiztos ismerete

Előnyt jelent

  • Ingatlanpiaci tapasztalat
  • Adatbázis kezelés
  • Olap rendszerek ismerete
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Folyamatok optimalizálásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Erős, több lábon álló cégcsoport vagyunk, hosszútávú tervekkel, stabil jövőképpel
  • Látványos, nagy volumenű projekteken dolgozunk
  • A válságos időszakokban is helytállunk: fennállásunk óta sosem volt olyan projekt, amit ne fejeztünk volna be
  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetén nyitva áll
  • Hosszútávú karriert kínálunk: számos kollégánk több mint 10 éve dolgozik a cégnél
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Kollégáink munkáját versenyképes jövedelemmel, átlátható juttatási csomaggal honoráljuk
  • Minden munkakör esetében a legoptimálisabb megoldásra törekszünk, ahol csak lehetséges, támogatjuk a távoli és a hibrid munkavégzést
  • Csapatunk összetartó és vidám, rendszeresek a jó hangulatú csapatépítő tréningek, és munkaidőn kívül is gyakran szervezünk közös programokat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Futureal a közép-európai régió vezető ingatlanfejlesztő és befektető cégcsoportja. Magyarország mellett Romániában, Lengyelországban, Nagy-Britanniában és egy pilot projekttel Spanyolországban is jelen vagyunk. Nagy ívű, változatos projektjeinken – az ingatlanfejlesztés szinte összes területén aktívak vagyunk, legyen szó lakásokról, irodaházakról, kereskedelmi ingatlanokról –, Európa legjobb fejlesztői csapatával dolgozunk annak érdekében, hogy fejlesztéseinkkel tartós értéket teremtsünk. Legismertebb budapesti projektjeink: a többszörösen díjnyertes Corvin Sétány városrehabilitációs program, az Etele Plaza, a Budapest ONE irodaház.

Fontos számunkra az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Csatlakozz hozzánk!