Dunamelléki Református Egyházkerület logo

Szenior műszaki projektvezető

  • Cég neve

    Dunamelléki Református Egyházkerület

  • Munkavégzés helye

    1093 Budapest, Török Pál utca 4.

  • Fizetés

    Bruttó 1,0M - 1,5M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Elsősorban azok jelentkezését várjuk, akik érdeklődést és elhivatottságot éreznek az épített egyházi infrastruktúra fejlesztése és az épített egyházi örökség megújítása mellett, valamint részt kívánnak venni nagyívű egyházkerületi kiemelt beruházások és feladatok előkészítésében és végrehajtásában.

Fő tevékenységi kör: műszaki feladatok irányítása, ellenőrzése az egyházkerület illetékességi területén megvalósuló beruházási projektek megvalósítása során.

Feladatkörök:

  • részvétel a koncepcióalkotásban
  • döntéselőkészítő anyagok készítése
  • tervezési program kidolgozásában való részvétel
  • tervezési folyamat figyelemmel kísérése, koordinálása
  • tervek ellenőrzése
  • részletes műszaki tartalom / részletes költségbecslés kidolgozásában való részvétel
  • költségtervek kezelése, gondozása
  • a műszaki szakmai megvalósításhoz szükséges szerződések megkötésének előkészítése, koordinálása,
  • projektek ütemezés szerinti megvalósításának felügyelete
  • kivitelezés koordinálása
  • kapcsolattartás hatóságokkal, engedélyek beszerzésében való közreműködés
  • együttműködés a műszaki ellenőrökkel
  • a beruházáshoz kapcsolódó műszaki feladatok teljesítések ellenőrzése és igazolása
  • garanciális és jótállási igények érvényesítésének irányítása, ellenőrzése
  • projekthez kapcsolódó adminisztráció kezelése
  • rendszeres és eseti adatszolgáltatások, előrehaladási jelentések készítése a projekt elszámolások zárásáig
  • záródokumentáció összeállításának, archiválásának ellenőrzése

Elvárások

  • szakirányú végzettség (műszaki, közgazdasági, jogi)
  • 3 év fejlesztési-beruházási vagy állami forrásból megvalósuló projektmenedzsment tapasztalat
  • büntetlen előélet
  • B kategóriás jogosítvány
  • kreativitás, problémamegoldó képesség
  • vezetői tapasztalat
  • Microsoft 365 magas szintű ismerete (SharePoint, Word, Excel, PowerPoint használat)
  • megbízhatóság, precíz, gyors és önálló munkavégzés
  • projektmenedzsment tapasztalat, önálló projektvezetési tapasztalat
  • egyházi épített infrastruktúra iránti elkötelezettség, elhivatottság

Előnyt jelent

A református egyháztagság előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • teljes munkaidő, kötetlen munkarend
  • javadalmazás megegyezés szerint, cafeteria, mobiltelefon, laptop, szolgálati autó
  • változatos és kihívást jelentő szakmai feladatok
  • egyházkerületi kiemelt beruházásokban való részvétel
  • az egyházkerület fejlődésének aktív alakítása
  • szakmai fejlődési utak közös kijelölése és rendszeres értékelése a vezetőséggel
  • keresztyén munkahelyi légkör, heti rendszeres áhítat
  • rugalmas munkavégzés, home office lehetőség

Céginformáció

A Dunamelléki Református Egyházkerület Püspöki Hivatalán belül működő Beruházási Főigazgatóság az egyházkerület illetékességi területén megvalósuló beruházási projektek műszaki, jogi, adminisztratív előkészítésével, irányításával, lebonyolításával foglalkozik.

A jelentkezéseket 2024. május 30-ig várjuk. A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok, adatok:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • rövid bemutatkozás, mely a feladatkörre vonatkozó motivációra is kiterjed
  • nettó bérigény feltüntetése