Szenior mérlegképes könyvelő

  • Cég neve

    ATEV ZRT.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Illatos út 23.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

ATEV ZRT.

Feladatok

  • A gazdasági események folyamatos és naprakész, törvényi előírásoknak megfelelő nyilvántartása, analitikus és főkönyvi könyvelések a számvitel szabályai szerint.
  • A főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyezőségének ellenőrzése. (készletek, elhatárolások, egyéb követelések, egyéb kötelezettségek)
  • Leigazolt bejövő készlet- és költségszámlák, illetve valamennyi egyéb bizonylat előkészítése könyvelésre, könyvelés.
  • Évközi időszaki zárásokban, valamint éves beszámoló készítésben aktív közreműködés.
  • Gazdasági események számlaösszefüggéseinek követése, kontrollja.
  • Adatszolgáltatások készítése a főkönyv és analitika adataiból, külső és belső auditok számára.
  • Kapcsolattartás gyárakkal és a társaság további szervezeti egységeivel.
  • Adóbevallások előkészítésében, készítésében, való aktív közreműködés.
  • Dokumentumkezelés dokumentumkezelő rendszer alkalmazásával.

Elvárások

  • pénzügyi, számviteli szakirányú középfokú végzettség,
  • aktív regisztrált mérlegképes könyvelői státusz,
  • naprakész számviteli és adózási ismeretek,
  • legalább 5 éves, nagyvállalatnál szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • megbízhatóság, precizitás, jó kommunikációs képesség,
  • felelősségérzet a munkakörbe tartozó teljes munkafolyamatért,
  • MS Office (word, excel) felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, kiemelkedő cafeteria juttatás, teljesítmény alapú mozgóbér rendszer,
  • Home office lehetőség,
  • Változatos, kihívást jelentő szakmai feladatok,
  • Fejlődési lehetőségek, szakmai tréningek, oktatások, belső képzések,
  • Vállalati rendezvények, családias hangulat, motivált csapat.

Előny

  • JDE vállalatirányítási rendszer, vagy egyéb integrált rendszer ismerete,
  • szakirányú felsőfokú számviteli végzettség.

Cégünk az ATEV Zrt. 1949-ben alakult Állatifehérje Takarmányokat Előállító Vállalat néven, amely 1993-ban részvénytársasággá alakult, 2006-tól pedig zártkörűen működő részvénytársaságként működik.
ATEV Zrt. az uniós, illetve hazai jogszabályi előírásoknak megfelelően az állati melléktermékeket begyűjti, ártalmatlanítja, feldolgozza, illetve hasznosítja. Az előállított termékek állati eledel (pet food) és talajjavító alapanyagként kerülnek értékesítésre Magyarországon és külföldön egyaránt.
A környezettudatos és folyamatos technológiai fejlesztéseknek (többek között szennyvíztisztítási technológiák, energetikai fejlesztések, kiváló gépjárműpark) köszönhetően az ATEV Zrt. iparágának élvonalába tartozik mind hazai, mind nemzetközi szinten.

A "jelentkezés" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.