Szenior könyvvizsgáló asszisztens

  • Cég neve

    Leitner + Leitner Audit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1027 Budapest, Kapás utca 6-12.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Külföldi és magyar tulajdonú társaságok könyvvizsgálatának
    • előkészítésében (kockázatok feltárása)
    • végrehajtásában (munkaprogram mentén)
    • dokumentálásában való aktív részvétel
  • Folyamatvizsgálatok és leltár ellenőrzések végrehajtása
  • Audit szoftverek napi alkalmazása
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Az asszisztens kollégák munkájának koordinálása, támogatása
  • Könyvvizsgálati problémák feltárása, megoldási javaslatok előkészítése
  • Manager munkájának támogatása

Elvárások

  • Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat (könyvvizsgálat terén)
  • Terhelhetőség, önállóság, rugalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nyitottság vidéki munkavégzésre
  • Elhivatott hozzáállás

Előnyt jelent

  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Elismerjük a jó munkát és szakmai fejlődés esetén előlépési lehetőséget biztosítunk.
  • Fiatalos, energikus csapat tagja lehetsz, befogadó légkör és támogató vezetőség vár.
  • Piacképes bérezést, cafeteriát, magán egészségbiztosítást. Kellemes, kényelmes, „A” kategóriás irodát. Hibrid munkavégzést és plusz pótszabadságot a munka-magánélet egyensúlyának megtartására.
  • Ha sokat szeretnél tanulni és fejlődni, mi jó választás lehetünk, hiszen tanácsadó cégként széleskörű ügyfélportfólióval találkozhatsz.
  • Nyitottak vagyunk a javaslataidra.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

„WE FOR YOU” a vállalati kultúránk alapértéke és ahogyan az ügyfeleinket kezeljük. A legkülönbbféle adózási, jogi, számviteli és egyéb komplex, szakmai kihívásokra nyújtunk megoldásokat. Hozzáértő csapatokat és olyan ügyfél portfóliót építünk, amely segít kibontakoztatni az erősségeidet.
A LeitnerLeitner Közép- és Délkelet-Európa egyik vezető adószakértő, könyvvizsgálói és pénzügyi tanácsadó cégcsoportja. Több mint 60 éves tapasztalattal rendelkezünk hazai és nemzetközi cégek, multinacionális vállalatcsoportok, nemzetközileg aktív családi vállalkozások, magánszemélyek, állami szervek, valamint egyéb nonprofit szervezetek, jótékonysági szervezetek és szabadúszók támogatásában és tanácsadásában. 90 fős szervezetünk budapesti könyvvizsgáló csapatába keressük új munkatársunkat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével.