Szenior Könyvelő - 5. kerület (103-7-43497-1/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Nemzetközi, belvárosi könyvelőirodai számára keressük azt a lelkes, elszánt és prezíc könyvelő kollegát, aki saját portfóliót menedzselne és az alábbi feladatokkal foglalkozna:

- vevő, szállító, bank könyvelése
- beszámolók és adóbevallások, KSH jelentések elkészítése
- zárások koordinálása
- könyvvizsgálatok támogatása
- kapcsolattartás bankkal és a külföldi partnerekkel
- heti banki analitikák, jelentések, kimutatások készítése
- részvétel egyéb adminisztratív feladatokban (számlázás, banki átutalások rögzítése)
- Excel táblázatok kezelése

Elvárások:

Amire mindenképpen szükséged lesz:

- 3-5 év releváns tapasztalat (könyvelőirodánál szerzett gyakorlat előny!)
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Tapasztalat beszámolók és bevallások önálló összeállításában
- Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit a megbízónk kínál:

Amit munkádért cserébe kapsz az alapbéren felül:

- BKK bérlet támogatás
- Belvárosi munkavégzés
- Kiváló tréningekkel segítik a betanulásodat
- Fiatalos csapat tagjaként fejlődhetsz :)
- Home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó