Szenior kontroller (Z-1441)

  • Cég neve

    Talentis Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XI. - Info Park

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A Talentis Group Zrt. keres követeléskezelő partnercégéhez új munkatársat az alábbi munkakörre, budapesti munkavégzéssel elemzői és kockázati kontroller feladatokra szenior kontroller munkakörben

Főbb feladatok, munkák:

  • A Társaság követelésvásárlási tevékenységéhez kapcsolódó árazási modellek kidolgozása, a pályázatok árazásának elvégzése, előterjesztése a kidolgozott modell alapján, az árazáshoz kapcsolódó visszamérések elvégzése, az árazási módszertan fejlesztése, és dokumentálása.
  • A Társaság bevétel- tervezési, jelentési és visszamérési módszertanának, eszközrendszerének, outputjainak kidolgozása és rendszeres felülvizsgálata.
  • A Társaság kockázati profiljának felmérése, értékelése, amelyhez kapcsolódóan méri, elemzi a veszteségeseményeket és elkészíti a Társaság rendszeres kockázati jelentéseit, valamint javaslatot tesz a kockázatok kezelésére.
  • A Társaság értékvesztési és céltartalékképzési módszertanának, eszközrendszerének, outputjainak kidolgozása és rendszeres felülvizsgálata, releváns szabályzatok kialakítása és karbantartása.
  • A Társaság pénzügyi kontrolling és kockázatkezelési folyamatainak dokumentálása, folyamatos vizsgálata, hatékonyság növelő javaslatok tétele.
  • Részvétel a Társaság cégszintű stratégiájának, pénzügyi üzleti tervének, programjainak kidolgozásában.
  • Részvétel a Társaság vagy megbízásból kezelt érdekeltségeinek havi/negyedéves/eseti pénzügyi jelentéseinek összeállításában, a tervteljesítések és a pénzügyi teljesítmény visszamérésében és elemzésében, a riportstruktúra kialakításában és fejlesztésében a management és a tulajdonosi igények alapján.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági /gazdasági informatikusi végzettség
  • minimum 2 éves releváns, pénzügyi intézménynél, hasonló – kontrolling / árazás / kockázatkezelés modellezési fókusszal - munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office ismeret
  • SQL adatbázis ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Magas szintű SQL adatbázis ismeretek, gyakorlat
  • Adatmodellezési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Jó csapat, támogató környezet, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling