Szenior kontroller

  • Cég neve

    LAKÓGÉP Kft.

  • Munkavégzés helye

    1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 64.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Monitor (2 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kontrolling információs rendszerben keletkező adatok feldolgozása, szintetizálása
  • Havi, negyedéves, éves gyakoriságú és eseti jellegű jelentések kialakítása, működtetése
  • a meglévő Power BI alapú, kontrolling információs rendszer továbbfejlesztésében való közreműködés
  • Business Central, Power Apps és Power BI alapú kontrolling, riporting rendszer kialakításában, működtetésében való részvétel
  • Költségellenőrzési folyamatok kidolgozása, működtetése.
  • Kontrollpontok felállítása és működtetése a riportokban
  • Szoros együttműködés és folyamatos egyeztetés a társterületekkel
  • Az adott területhez kapcsolódó napi ellenőrzési, jóváhagyási, véleményezési, adminisztratív feladatok ellátása
  • Cég kontrolling tevékenységével kapcsolatos irányelvek, szabályzatok kidolgozása az operatív igazgatóval együttműködve
  • A könyvelés számára szükséges adatszolgáltatás biztosítása
  • Közreműködés az éves könyvvizsgálatban
  • Szervezi, ellenőrzi a kontrolling munkatárs napi feladatait és egyben felelős a kolléga fejlesztésért
  • Vállalatirányítási rendszer bevezetésében való aktív részvétel
  • Ügyviteli rendszerek fejlesztéseinek, hibajavításainak a menedzselése (jelenleg SmartProject és Business Central; Power Apps implementálás alatt)

Elvárások

  • Gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettséged van
  • Kiemelkedő az Excel használatod/ tudásod
  • Kezeltél már adatbázist
  • Ismered a PowerBI szoftvert
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Jó az együttműködési és alkalmazkodási képességed
  • Analitikusan gondolkodsz, összefüggéseket gyorsan feltárod
  • Igényesség, precizitás, pontosság, rendszerszemlélet jellemez
  • Van Benned tanulásra való hajlandóság, proaktivitás és önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Erős Benned a csapatmunkára és mások támogatására való készség
  • Szeretnél a legkorszerűbb technológiával dolgozni
  • Kreatív vagy és jó problémamegoldó

Amit kínálunk

  • határozatlan munkaszerződés
  • 8 órás teljes munkaidő, kötetlen munkarendben
  • nyitott, pozitív, támogató szervezeti kultúra
  • versenyképes fizetés
  • nemzetközi projektek
  • fiatal, motivált csapat tagja lehetsz
  • tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • vállalati gépjármű
  • próbaidő után All you can move sport bérlet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A LAKÓGÉP Kft. egy dinamikusan növekvő cég, mely több mint 10 éve nyújt több szakterületet átfogó, professzionális támogatási szolgáltatásokat Magyarországon a teljes építőipari ágazatban. Üzleti megoldásokat kínálunk a tanácsadástól kezdve a tervezésen át a kivitelezésig, és biztosítjuk befektetések pénzügyi és műszaki sikerét. Új generációt, új hangot és új standardokat képviselünk Magyarországon.

Amennyiben szívesen csatlakoznál hozzánk, akkor várjuk szakmai önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintás után!