Szenior hatósági munkatárs (építésügyi területre)

  • Cég neve

    EGIS Hungary

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Keresztúri út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig. Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.
Szívesen dolgoznál Magyarország egyik piacvezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál? Építő- vagy építészmérnökként végeztél? Rendelkezel legalább 2-3 év építési tevékenység engedélyezésében vagy hatósági ügyintézésben szerzett tapasztalattal? Ismered és használod is az AutoCAD programot? Dolgoztál már vállalatirányítási rendszerrel? Proaktív attitűd jellemez?
Ha a fenti kérdésekre "igen" a válaszod, ne habozz, jelentkezz még ma Szenior hatósági munkatárs álláslehetőségünkre, ahol mozgalmas feladatok és rengeteg fejlődési lehetőség vár rád!

FŐBB FELADATOK

Műszaki engedélyezési és dokumentációs osztályunk azért dolgozik, hogy építési, felújítási, beruházási projektjeink megvalósulhassanak. Csapatunk a szükséges hatósági engedélyek beszerzését koordinálja, szükséges műszaki dokumentációs tevékenységet megszervezi, illetve kisebb tervezéseket menedzseli.
  • Munkaidőd egy részében (körülbelül 30%-ban) a hatóságokkal való kapcsolattartás, hatósági engedélyezés menedzselése lesz a feladatod:
  • Építési műszaki tervek saját és külső tervezők által történő elkészítésének irányítása;
  • A műszaki tervek megvalósításához szükséges hatósági engedélyek beszerzése, hatóságokkal való személyes és elektronikus, folyamatos kapcsolattartás, amihez közös használatú céges autót biztosítunk;
  • Az Egis területein folyó bontási, építési tevékenységek engedélyeinek beszerzése, valamit a használatbavételi eljárások lefolytatása.
  • Munkaidőd körülbelül 70%-ban műszaki vonatkozású feladataid lesznek, úgy mint:
  • Tervezőkkel való kapcsolattartás, építési tervek ellenőrzése;
  • Műszaki dokumentációk elkészítése, frissítése, archiválása és azok ellenőrzése, szükség szerint helyszíni felmérés;
  • Kisebb kivitelezési projektek önálló menedzselése;
  • A műszaki dokumentációs rendszer kialakítása, fejlesztése;
  • Az igénylő szervezetek részére a papír alapú műszaki dokumentációk elkészítésének biztosítása.
  • JELENTKEZZ HOZZÁNK, HA…

  • Műszaki diplomával (építő- vagy építészmérnök) rendelkezel.
  • Legalább 2-3 év releváns munkatapasztalattal rendelkezel (építési tevékenység engedélyezésében vagy hatósági ügyintézésben szerzett tapasztalat).
  • Az MS Office alkalmazásokat és az AutoCAD programot felhasználói szinten kezeled.
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal (munkád mozgalmas lesz, ugyanis telephelyek és hatósági irodák személyes látogatásával jár, amihez közös használatú céges autót biztosítunk).
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel.
  • Proaktív attitűd jellemez.
  • Önálló és kreatív személynek tartod magadat.
  • MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

  • SAP MM ismerettel és gyakorlattal rendelkezel.
  • Építési tervek elkészítésében van jártasságod.
  • Angol középfokú nyelvtudással rendelkezel, amit leginkább olvasásban, írásban szükséges használnod az anyavállalatunkkal való kapcsolattartás, beruházási projektek kapcsán.
  • AMIÉRT ÉRDEMES MINKET VÁLASZTANOD:

  • A 13. havi jutalom, éves cafeteria keret és egyéb széleskörű juttatások várnak rád.
  • Modern, kellemes, felszerelt munkakörnyezet vár.
  • Rugalmas munkaidő-beosztásban dolgozhatsz és alkalmanként részleges távmunkára is lesz lehetőséged.
  • Barátságos, nyitott csapat és egy támogató vezető várja, hogy csatlakozz hozzájuk.
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz.
  • Központi telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is).
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal.
  • Nyelvi képzések és más készségfejlesztő tréningek közül választhatsz.
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra.
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk munkavállalóink kisgyermekeinek napközbeni elhelyezését.
  • Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Építészmérnök
    • Építőmérnök

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.