Szenior Építési Projektmenedzser (Nukleáris tapasztalattal)

  • Cég neve

    Óbuda-Újlak Zrt.

  • Munkavégzés helye

    7030 Paks

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • projektmenedzsment feladatok ellátása, a projektcsapat irányítása és szakmai támogatása
  • kapcsolat tartása a megrendelővel, kivitelezőkkel, a projektben résztvevő partnerekkel és szakági kollégákkal
  • megbeszéléseken, egyeztetéseken való részvétel, azok dokumentálása
  • közreműködés ajánlatok összeállításában
  • építészeti és műszaki feladatokban való szakmai részvétel, szakterületekkel való egyeztetés
  • tervdokumentációkkal kapcsolatos műszaki követelmények ellenőrzése
  • mérnök tanácsadói és szükség szerint műszaki ellenőri feladatok ellátása és dokumentálása
  • közreműködés az építőipari kivitelezési tevékenység, az építési-szerelési munka szakszerűségének ellenőrzésében a jóváhagyott építészeti-műszaki dokumentáció, valamint a kivitelezési dokumentáció alapján
  • kivitelezés közbeni műszaki változások szakmai- és költségkontrollja
  • részvétel műszaki kérdések megoldásában
  • egyéb, a projekt során felmerült szakértői, mérnöki tanácsadói feladatok
  • a projekttevékenység minőségbiztosítása

Elvárások

  • építész- vagy építőmérnöki felsőfokú végzettség
  • legalább 5 év lebonyolítói, műszaki ellenőri vagy építésvezetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • szakma iránti elkötelezettség
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • megbízhatóság, precizitás
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, proaktív, nyitott attitűd
  • B-kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • projektvezetésben szerzett  tapasztalat
  • nukleáris vagy hagyományos energetikai beruházásban szerzett jártasság
  • orosz nyelvtudás
  • OAH szakmagyakorlási nyilvántartás szerinti érvényes műszaki ellenőri vagy szakértői jogosultság

Amit kínálunk

  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való részvételt
  • professzionális mérnöki környezetet
  • komplex, felelősségteljes munkát
  • versenyképes jövedelmet
  • egyéb béren kívüli juttatásokat
    • cafetériát
    • magánegészségügyi szolgáltatást (éves szűrővizsgálattal)
    • bónuszt
    • AYCM-ot
    • fejlődési lehetőséget
    • szakmai, nyelvi és készségfejlesztő képzéseket
    • barátságos, támogató kollégákat
    • vállalati rendezvényeket, csapatépítő programokat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az Óbuda Group Magyarország egyik piacvezető tervező, mérnöki szolgáltató, projektmenedzsment vállalata. Cégünk több mint 1000 sikeres ingatlanfejlesztési, építési projektben működött közre hazai és nemzetközi piacon.

A magyar nyelvű önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk