Szenior energetikai tanácsadó

  • Cég neve

    MultiContact Consulting Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Részvétel az energetikai üzletág építésében az üzletágvezető iránymutatásai mentén;
  • Az energetikai üzletág tervezési folyamataiba való teljes bevonás;
  • Ügyfelekkel és szakmai partnerekkel történő rendszeres és aktív kapcsolattartás;
  • Részvétel az üzleti lehetőségek azonosításában és egyeztetésében;
  • Energetikai tanácsadás területén önálló szakértői feladatok ellátása;
  • Tanácsadói projektek vezetése, projektfeladatok ellátása az üzletágvezető szakmai irányítása alatt;
  • A projektcsapatban dolgozó medior és junior kollégák támogatása/mentorálása;
  • Projekt szakmai termékeinek, leszállítandó eredménytermékeinek elkészítésében való aktív részvétel, azok tekintetében a felelősség vállalása;
  • Kapcsolattartás a többi üzletágon belüli vezetőkkel és szakértő kollégákkal;
  • A projektbe bevont alvállalkozók szakmai irányítása a velük való szoros együttműködés mentén
  • Szakmai eseményeken, konferenciákon, ügyfélrendezvényeken való aktív részvétel.

Elvárások

  • Legalább 7 éves releváns szakmai tapasztalatod van a következő energetikai területeknek minimum az egyikén: termelés, kereskedelem, infrastruktúra, energiahatékonyság, megújuló energetika, mérő mögötti megoldások;
  • Felsőfokú gazdasági, műszaki, informatikai vagy jogi végzettséggel rendelkezel;
  • Képes vagy önállóan kidolgozni és megoldani problémákat az ügyféligények figyelembevételével;
  • Kiváló felhasználói szintű irodai számítógépes ismereteid vannak (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet);
  • Képes vagy a projektcsapat tagjait szakmailag irányítani;
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód jellemez.

Előnyt jelent

  • Energetikai iparágon belül és/vagy energetikai tanácsadóként szerzett szakmai tapasztalat
  • Projektmenedzsment eszközök átfogó és mély ismerete jellemez;
  • Projektvezetésben szerzett minimum 5 év tapasztalatod van;
  • Személyiségedre jellemző, hogy a csapattagként tudsz feladatokat megvalósítani, de komfortos az önálló munkavégzés is;

Amit kínálunk

  • Stabil anyagi háttérrel rendelkező vállalat tagja lehetsz, határozatlan munkaviszony keretében;
  • Támogató vezetőség és összetartó csapat vesz körül;
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok önálló végrehajtásában veszel részt;
  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes bér és cafetéria juttatásban részesülsz;
  • Modern és igényes munkakörnyezetben telnek napjaid.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

A MultiContact Consulting Kft. immáron több, mint 20 éve jelen van a hazai munkaerőpiacon. Szolgáltatási kínálatunk az évek során folyamatosan bővült, így ma már minden olyan elemet tartalmaz, amely a klasszikus vezetési, igazgatási illetve az informatikai szakértői szolgáltatás tárgykörébe tartozik. Örömmel tölt el bennünket, hogy egyre bővülő ügyfélkörünk egyre összetettebb projektekkel bíz meg bennünket, elismerve dinamikusan fejlődő csapatunk hozzáállását és szakmai sikereit

A „ Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével!