Személyszállító Gépjárművezető

  • Cég neve

    7Seasons Apartments Kft

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Király utca 8.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A 7Seasons Apartments Kft. kis, családi vállalkozásként kezdte meg működését 2009-ben, és bár mára több mint 100 fős szervezetté nőtte ki magát, a barátságos légkör továbbra is jellemez bennünket. Kényelmes és színvonalas apartmanok turisztikai célú bérbeadása mellett magas minőségű szállodai szolgáltatásokkal várjuk vendégeinket, hiszen üzletfilozófiánk szerint az ő elégedettségük a legfontosabb számunkra. Minden munkatársunk számít, és hisszük, hogy mindenki munkája nélkülözhetetlen a közös siker érdekében.

Főbb feladatok, munkák

Apartmanházunk külföldi vendégeinek szállítására keresünk megbízható, angolul folyékonyan beszélő személyszállító gépjárművezetőt. Feladataid lesznek:

  • A vendégek szállítása a repülőtérre, belvárosi és néha vidéki, külföldi desztinációkra
  • Udvarias és professzionális fellépés
  • A kisbusz tisztán tartása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, teljes munkaidős állás fizetett szabadsággal
  • Rugalmas munkaidő
  • Inflációkövető bér
  • 3 hónap próbaidő után 37.500 Ft SZÉP kártya juttatás
  • Utazási támogatás (BKK vagy Pest megye bérlet) vagy parkolóhely az apartmanház mélygarázsában
  • Munkaeszközök: okostelefon és jól karbantartott, 9 személyes légkondicionált kisbuszok
  • Céges csapatépítő és sportrendezvények
  • Belvárosi elhelyezkedés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább 2 éves B kategóriás jogosítvány
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Középfokú végzettség
  • Ápolt, igényes megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Személyszállításban szerzett tapasztalat
  • Személygépkocsis személyszállítói igazolvány megléte
  • PÁV II. igazolás
  • Egyéb nyelvek ismerete