Személyszállító gépjárművezető

  • Cég neve

    General Airport Parking Kft.

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés

  • Fizetés

    Nettó 270e - 460e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Vecsési telephelyű 0-24 es reptéri parkolónkba keressük új kollégánkat.
Feladatok: egyszerű adminisztráció elvégzése, utasokkal való kommunikáció és repülőtérre és vissza való szállítása.

Elvárások

B kategóriás jogosítvány és PAV II. megléte
Alapfokú angol nyelvtudás
Nyitott, mosolygós természet

Előnyt jelent

Személyszállítói engedély
Román vagy bármilyen második nyelv ismerete

Amit kínálunk

Hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes fizetés
Személyzeti ásványvíz és kávé

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

Vecsés külterületén a Széchenyi utcában található reülőtéri parkolónk. Kis közösségünk bővítése céljából keressük következő csapattagunkat. Ugyan nemrégen nyitottunk, de szeretnénk olyan kollégákkal együtt dolgozni, akikkel hosszú távon számíthatunk egymásra. Ha szereted a pörgést, ha megtalálod a közös hangot a vendégekkel nálunk a helyed.
Ha bármilyen kérdésed felmerülne, érdeklődni munkaidőben 8:00-16:00-ig lehet a 0620 297 0799-es telefonszámon.

A Jelentkezem gombra kattintva kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.