Személypénztáros és ügyfélszolgálati munkatárs (Sopron)

  • Cég neve

    GYSEV Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Sopron

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • belföldi személypénztári feladatok ellátása,
  • nemzetközi személypénztári feladatok ellátása,
  • ügyfélszolgálati feladatok teljeskörű ellátása.

Elvárások

  • legalább középfokú állami iskolai végzettség /érettségi/,
  • német nyelvismeret (stabil kommunikációs szint),
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • kapcsolódó képzés elvégzése, és azt követő elméleti, gyakorlati vizsga teljesítése,
  • nemzetközi pénztárosi tanfolyam elvégzése,
  • kiemelkedő kommunikációs készség, teherbírás,
  • problémamegoldó képesség,
  • empátia, önálló munkavégzés,
  • mobilitás.

Előnyt jelent

  • második nyelv ismerete (kommunikációs szint),
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • A munkavégzés helye: Sopron
  • Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Cafeteria: bruttó 420.000 Ft/év,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 5,7 %,
  • Arcképes utazási igazolvány- érvényes Magyarország egész területére (házastárs, és iskolás korú gyermek számára is),
  • Jóléti juttatások: üdülési lehetőségek (Balaton), kamatmentes vállalati lakáskölcsön, fizetési előleg stb.,
  • Folyamatos képzés, tanulási lehetőség.

Céginformáció

Minden szervezetet a munkatársai határoznak meg leginkább. Hiszünk abban, hogy szervezetünk hosszú és rövid távú sikerének alapját a munkavállalóink tudása, képessége, hozzáállása, fejlődési igénye határozza meg.

  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajz, illetve motivációs levél.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.