Személyi sofőr angol nyelvtudással

  • Cég neve

    HR Direkt Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.

  • Fizetés

    Bruttó 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Munkavégzés helye: Nyíregyházi bázissal, országos vagy akár nemzetközi
  1. Vezetők és egyes alkalmazottak üzleti utakra való elkísérése
  2. Vezetők által kiadott további feladatok elvégzése, ideértve az üzleti iratok kezelése, szükséges élelmiszerek, munkaeszközök vásárlása és egyéb beszerzési feladatok
  3. A jármű állapotának megőrzéséhez szükséges szervizek, karbantartások szervezése, tankolás

Elvárások

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat
  • Proaktív munkabírás és a környező országok vezetési szokásainak ismerete

Amit kínálunk

Szeretsz vezetni és nem riadsz vissza a külföldi utazásoktól sem? Nem okoz problémát az angolul való
kommunikáció? Itt a lehetőség! Frissen betelepülő elektronikai vállalat számára keressük egyik első munkavállalóját személyi sofőr pozícióba!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja angol nyelvű fényképes önéletrajzát!