Móricz Zsigmond Színház Nonprofit Kft. logo

Személyi és művészeti asszisztens

  • Cég neve

    Móricz Zsigmond Színház Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza

  • Fizetés

    Bruttó 326e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • ügyvezető igazgató munkájának segítése, személyi asszisztensi feladatok ellátása
  • ügyiratok kezelése, rendeltetésszerű továbbítása, iktatása
  • pályázatfigyelés, szakmai beszámolók megírása
  • folyamatos tájékozódás az országos színházi szakmáról
  • a színház napi működéséhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • művészeti vezető és művészeti titkár munkájának segítése
  • hivatalos levelek megfogalmazása
  • rendezvények előkészítése, szervezése, lebonyolítása

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • MS Office magas szintű ismerete
  • önállóság, ugyanakkor csapatban is képes dolgozni
  • problémamegoldó képesség
  • precíz, megbízható és gyors munkavégzés
  • a színház műsorrendjének függvényében heti néhány alkalommal esti ügyelet vállalása, havi két szombaton is (legkésőbb 20.00 óráig)

Előnyt jelent

  • jogi, marketing, kommunikáció, bölcsész végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Jó hangulatú, inspiráló munkakörnyezet
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzést igénylő feladatkör
  • Fiatalos, lelkes csapat

Céginformáció

A Móricz Zsigmond Színház az elmúlt évadokban különösen sikeres – szakmailag és nézőink előtt is kedvelt – programot mutathatott fel, amelyet számos fesztiválmeghívás és szakmai díj követett (MOST Fesztivál, Pécsi Országos Színházi Találkozó, Városmajori Színházi Szemle, Vidéki Színházak Fesztiválja, Az év Marketingaktív vállalkozása - 2019, és 5x Marketing Adwards Diamond-díj).
 A társulat célja, hogy minél szélesebb körben, minél színesebb kínálatban tudjunk hagyományt őrizni és értéket közvetíteni, fiataloknak és időseknek, kicsiknek és nagyoknak, hogy a minőség és szórakoztatás továbbra is egyet jelentsen, egyre magasabb színvonalon teátrumunkban.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után  kérjük csatolja:
- magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét
- a végzettséget igazoló okiratok másolatát
-nyilatkozatát, hogy a személyes adatainak a kezeléshez hozzájárul