Személyi asszisztens

  • Cég neve

    Integritás Hatóság

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Amit kérünk Tőled:
  • az elnöki kabinet munkájának támogatását,
  • a kabinetvezető találkozóinak, programjainak egyeztetését,
  • titkársági, adminisztrációs feladatok ellátását,
  • határidők figyelemmel kísérését,
  • iktatási, postázási feladatok ellátását.

Elvárások

Jogszabályi követelmények:
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség
  • magyar állampolgárság,
  • vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítése,
  • nemzetbiztonsági ellenőrzés lefolytatásához történő hozzájárulás.

Téged keresünk, ha:
  • legalább főiskolai végzettséggel rendelkezel,
  • titkársági vagy koordinációs területen megszerzett 3 év fölötti szakmai tapasztalatod van,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel.

Egyéb készségek, amik szükségesek:
  • kiváló kommunikációs és együttműködési készség,
  • pontosság, proaktivitás, precizitás,
  • csapatjátékos hozzáállás,
  • etikus magatartás (elkötelezettség, megbízhatóság).

Előnyt jelent

Előnyt jelent számodra:
  • államigazgatásban szerzett tapasztalat,
  • word, excel alkalmazások ismerete.

Amit kínálunk

Miért jó az Integritás Hatóságnál dolgozni:
  • A munkatársaink olyan magas szaktudással rendelkező, dinamikus, egymást támogató csapat tagjaivá válnak, ahol a kollegialitás, az egymás segítése, a csapatszempont párosul a szakszerűséggel, a szaktudás folyamatos fejlesztésével, a széleskörű látásmódra való inspirációval.
  • A dolgozóink számára versenyképes jövedelmet biztosítunk.
  • Elsőrendű feladatunknak tartjuk a munkatársak folyamatos továbbképzését, a széleskörű ismeretek megszerzését.
  • Fiatalos, lendületes munkakörnyezet.