Személyi asszisztens

  • Cég neve

    GéSz Gaál és Sziklás Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Hajdú-Bihar megye, Pest megye

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 800e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Teljes munkaidő
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Ha szeretnél utazni, vitorlázni, szereted a kihívásokat, szeretnél karriert, akkor rád gondoltunk.
  • az ügyvezető igazgató munkájának támogatása
  • magán és üzleti programokon való részvétel
  • budapesti céges és magánjellegű ügyintézés (kapcsolattartás szerelőkkel, lakásügyek intézése, stb.)
  • megállapodás szerint főállásban vagy mellékállásban is betölthető a munkakör Budapesten vagy Debrecenben

Elvárások

  • részletes magyar önéletrajz
  • talpraesettség, terhelhetőség
  • rugalmas munkavégzés (adott esetben késő délutáni/hétvégi munka)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • lengyel nyelvtudás
  • gépkocsi vezetési tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség
  • modern munkakörnyezet
  • hosszútávú munkalehetőség

Céginformáció

1994-ben alapított táplálékkiegészítők gyártásával és forgalmazásával foglalkozó családi vállalkozás nyugdíjas tulajdonos-ügyvezető igazgatója keresi üzleti és személyes programok támogatásához, szervezéséhez személyi asszisztens munkakörbe munkatársát. Legfontosabb elvárás a rugalmas időbeosztás és az utazási hajlandóság.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.