Személyi asszisztens

  • Cég neve

    G-SIS INTEGRATIONS ZRT.

  • Munkavégzés helye

    1016 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 300e - 450e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Vezetők teljes körű támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása (számlák kezelése, könyvelési és bérszámfejtési anyagok előkészítése, kimutatások és elszámolások vezetése, stb.)
  • Vezetők magánjellegű ügyeinek intézése
  • Szakmai megbeszélésekre való felkészítés segítése, prezentációk készítése
  • Vendégek fogadása, ezzel kapcsolatos reprezentatív feladatok ellátása
  • Céges rendezvények, események megszervezése, lebonyolítása, azokon való részvétel
  • Irodavezetői feladatok – vezetői iroda teljeskörű ellátása

Elvárások

  • Felelősségteljes gondolkodásmód
  • Határozott, hiteles fellépés, üzleties, igényes megjelenés
  • Lojalitás, diszkréció
  • Agilitás
  • Rugalmasság
  • Logikus, gyors és praktikus gondolkodásmód
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány, magabiztos, balesetmentes vezetési gyakorlat
  • Folyékony angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Egyéb nyelvtudás, illetve gazdasági végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Teljes munkaidős állás
  • Komplex, változatos, felelősségteljes munka
  • Fiatalos csapat

Céginformáció

Magyar tulajdonú dinamikusan növekvő cégcsoport keres új kollégát
pozícióba.

Jelentkezz, ha szereted a pörgős napokat, ha szeretnél egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni exkluzív munkahelyi környezetben!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!