Személyes ügyfélszolgálati munkatárs, fényképészeti érdeklődéssel (103-6-44031/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIV. kerület

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Feladatok:

Érdekel a fényképezés, netán éppen hobbi fotós vagy? Viszont szeretnél egy stabil jövedelmet biztosító, kiszámítható munkahelyet, ahol szakmailag is fejlődhetsz?

Partnerünk, aki fényképező gépek gyártásával foglalkozik és világszerte ismert márka, épp egy új Ügyfélszolgálati munkatársat keres!

Mivel jár ez a pozíció?

- A központi irodába beérkező fényképészek technikai gondjaiban történő segítségnyújtás
- A behozott meghibásodott termékek adatainak felvétele, egyeztetés a szervizzel
- Bejövő hívások, emailek kezelése
- Kassza nyitása és zárása
- Számlák, szolgáltatások adminisztrációja
- Az iroda működésének támogatása (kisebb beszerzési feladatok)
- Továbbképzési események megszervezésében való részvétel

Elvárások:

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:

- Folyékonyan kommunikálsz angolul szóban és írásban is
- Legalább két éves tapasztalattal rendelkezel ügyfélszolgálat, kapcsolattartás területén
- Érdeklődsz a fényképészet iránt, van már alap ismereted a gépek működéséről
- Befejezett középfokú tanulmányokkal rendelkezel
- Szívesen dolgozol egy családias, dinamikus csapatban

Amit a megbízónk kínál:

Az alábbi juttatásokat biztosítja a cég:

- Cafetéria
- Éves bónusz
- Fejlődési lehetőség
- Stabil háttér

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat