Személyes ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    F mobilitás Kft.

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Magas színvonalú ügyfélszolgálat biztosítása;
  • Szerződéses partnerek, azaz a sofőrök, regisztrálása, koordinálása, kezelése;
  • Szerződéskötési folyamatban való segítségnyújtás;
  • Partner működéséhez szükséges eszközök, kiadása, nyilvántartásba vétele, visszavételi folyamat menedzselése;
  • Személyesen, oktatások, bemutatók biztosítása a partnerek részére;
  • Applikációk, működési modell teljeskörű ismerete, kérdés esetén segítségnyújtás;
  • Külföldi partner irodával e-mailes angol nyelvű kapcsolattartás;
  • Panaszkezelés;
  • Folyamat optimalizálásban való részvétel;
  • Kimutatások, nyilvántartások készítése.

Elvárások

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel, felsőfokú végzettség előnyt jelent;
  • 1-3 éves ügyfélszolgálatban, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat;
  • Nyitott, kommunikatív személyiség vagy;
  • Gyors a problémamegoldó készséged;
  • Képességed van a kihívást jelentő és eszkalálódott ügyfélszolgálati panaszok sikeres kezelésére, valamint az ügyfélszolgálati műveletek navigálására a vezető közvetlen felügyelete nélkül;
  • Ügyfél és megoldás központú a szemléleted;
  • Csapatmunkában is szívesen dolgozol;
  • Angol nyelvtudással rendelkezel (B1) többségében írásban.

Amit kínálunk

  • megfelelő bérezés
A világszerte ismert UBER most újra meghódítja a magyar piacot!

Egyedülálló lehetőséget biztosítunk Neked, hogy résztvevője legyél Magyarországon az Uber jövőjének építésében és kialakításában!

Legyél Te is tagja az UBER egyetlen magyar, hivatalos parterének. Ti fogjátok irányítani a folyamatokat annak érdekében, hogy sikeres és kiemelkedő minőségű szolgálatás jöjjön létre.

Ha úgy érzed, hogy motivált vagy, dinamikus a működésed, kreatív a problémamegoldásod és ügyfélközpontú a látásmódod, akkor mindenképp jelentkezz! Erről ne maradj le!