Aranykor Országos Önkéntes Nyugdíjpénztár logo

Személyes ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    Aranykor Országos Önkéntes Nyugdíjpénztár

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, József nádor tér 5-6.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Feladat:

  • ügyfelek fogadása, kiszolgálása videós ügyfélszolgálaton keresztül és személyesen, időnként telefonon
  • szükség esetén az ügyfélmegkeresések utókövetése, telefonhívások indítása, fogadása

adminisztrációs feladatok, háttérmunka ellátása

Elvárások

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • kitűnő kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • pontos munkavégzés
  • barátságos, nyitott személyiség

Előnyt jelent

Előny:

  • ügyfélszolgálati területen szerzett szakmai tapasztalat
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • pénztári ismeretek

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil munkahely
  • családias csapat, kellemes környezet
  • próbaidő után cafetéria juttatás

Céginformáció

A jövőre 30 éves, nyolcszoros Superbrands díjas Aranykor Önkéntes Nyugdíjpénztár a nyugdíjpénztári piac 4. legnagyobb szereplője ügyfélkapcsolati csapatába keres videós és személyes ügyfélszolgálati munkatársat.

Fenyképes szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldése - bérigény megjelölésével.