Személyes felkereső

  • Cég neve

    VS-Faktor Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 594e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • fedezetes/fedezetlenné vált/fedezetlen követelések adósainak személyes felkeresése
  • helyszíni környezettanulmány készítése
  • vagyoni helyzet felmérése
  • követelés kezelése
  • helyszíni tájékoztatás, kapcsolatteremtés, adategyeztetés, megállapodás kötés, monitoring

Elvárások

  • pénzügyi szolgáltatást közvetítő hatósági bizonyítvány
  • „B” kategóriás jogosítvány (min. 2 éves vezetői tapasztalat)
  • minimum 1 éves, követeléskezelésben/személyes felkeresésben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek /MS-Office/
  • kiemelkedő kommunikációs készség, akkurátus, precíz munkavégzés
  • problémafelismerő- és megoldó készség
  • azonosulás a Társaság céljaival

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

A VS-Faktor Pénzügyi és Szolgáltató Zrt. követeléskezelői munkakör betöltésére SZEMÉLYES FELKERESŐ kollégát keres, azonnali munkakezdéssel, alkalmazotti jogviszonyban.

A munkavégzés helye:
Magyarország közigazgatási határain belül, heti 1 nap irodai munkavégzéssel - adminisztráció (irodai munkavégzés helye: Budapest, Árbóc utca.)

BÉRIGÉNY feltüntetésével ellátott fényképes önéletrajzát küldje meg részünkre.

Jelentkezési határidő 2024.04.21. / 24.00-ig

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Társaságunk pénzügyi szektorban tevékenykedik, leendő munkatársunk egy jó hangulatú, régóta együtt dolgozó támogató csapatba fog érkezni. Fontosnak tartjuk az önálló munkavégzést, proaktív hozzállást. Cégünk színvonalas, modern, mai kornak megfelelő irodai környezettel várja dolgozóit.