Személyes felkereső (vállalkozó)

  • Cég neve

    INTRUM Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Jász-Nagykun-Szolnok megye

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Országos lefedettséggel bíró, jelenleg több mint 60 fős felkeresői csapatunkba keresünk új munkatársat Szolnok és környéki munkavégzéssel.

A Személyes felkereső fő feladata a fedezetlen és jelzáloghiteles adós ügyfelek telefonos és személyes felkeresése, tájékoztatása a követelés rendezésével kapcsolatosan rendelkezésre álló megoldásokról Jász-Nagykun-Szolnok megyében.

Milyen feladatokkal találkozhatsz a munkakörben?

  • A térségéhez tartozó, fizetési elmaradásban lévő ügyfelek személyes felkeresése, tárgyalás az elmaradás rendezéséről
  • Részletfizetési megállapodások kötése, azok nyomon követése, futamidő újratárgyalása
  • A kezelt ügyek határidőre történő, pontos adminisztrációja (melyhez a technikai hátteret biztosítjuk)
  • Részvétel tréningeken, képzéseken budapesti központunkban vagy vidéki helyszínen
  • Tartozással kapcsolatos nyilatkozat aláíratása
  • Ügyfél részére tájékoztató adása a Megbízó által felkínált megoldási lehetőségekről
  • Kérdőív kitöltése, környezettanulmány készítése megbízói igény szerint

Jelentkezz, ha…

  • Elsősorban életvitelszerűen Jász-Nagykun-Szolnok megyében tartózkodsz
  • legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • jártas vagy a Microsoft Office rendszerek használatában
  • precíz, szabálykövető és strukturált vagy
  • érdeklődsz a pénzügyek iránt, nyitott vagy a tanulásra
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségekkel rendelkezel
  • határozott, ugyanakkor ügyfélközpontú a fellépésed
  • önálló, kitartó, eredményorientált vagy
  • B kategóriás jogosítvánnyal, saját gépkocsival, illetve helyismerettel rendelkezel

Előnyt jelent, ha…

  • szereztél már tapasztalatot hasonló munkakörben/szektorban: dolgoztál már tanácsadóként pénzügyi szolgáltatónál, láttál már el területi képviseletet, tartottál személyes kapcsolatot lakossági ügyfelekkel
  • pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsgával VAGY azt kiváltó felsőfokú végzettséggel rendelkezel (amennyiben nem rendelkezel ezekkel, vállalod a hatósági vizsga letételét)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Követelés kezelés, Behajtás