Személy- és vagyonőr (Szentes környéke, alkalmi munka)

  • Cég neve

    BON-SEC Kft.

  • Munkavégzés helye

    6600 Szentes

  • Fizetés

    Nettó 1 650 Ft/óra bér
  • Munka típusa

    • Alkalmi munka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Szentes és 40 km-es vonzáskörzetében (Orosháza, Csongrád, Kiskunfélegyháza környékén) lévő munkákhoz, gépőrzéshez keresünk érvényes papírokkal (OKJ + tanúsítvány) rendelkező személy- és vagyonőr munkatársakat.
Gépek őrzése mezőgazdasági területen, kizárólag saját gépjárműből történő őrzés.

Elvárások

Megbízhatóság, megfelelő egészségi állapot.

Előnyt jelent

Korábban ilyen területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

Bérezés: 1650,- Ft /óra nettó fizetés, + éjszaki pótlék (1 db 24 órás szolgálat nettó 41580,- Ft utiköltséggel együtt).  12 órás szolgálat esetén 19800,- Ft.

Céginformáció

A Bon-Sec vagyonvédelmi Kft. több mint 14 éve szolgáltat komplex vagyonvédelmi szolgáltatásokat megbízói részére több mint 600 fő bejelentett saját munkavállalóval.

A Jelentkezem gombra kattintást követően töltse fel részletes, fényképes önéletrajzát.