Személy- és vagyonőr Szentes

  • Cég neve

    Bon-Sec Vagyonvédelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    6600 Szentes, Attila út 2.

  • Fizetés

    Nettó 295e - 310e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Hungerit Zrt. Szentesi központjába keresünk kizárólag érvényes papírokkal rendelkező női valamint férfi személy- és vagyonőr munkatársakat. (Érvényes plasztikkártya + tanúsítvány, vagy új OKJ bizonyítvány.)

Feladatok:

  • Telephelyre be- kilépők kontrollálása, regisztrálása, ruházat, csomag átvizsgálás, telephely őrzés.
  • Számítógépes regisztrálás, kamerák felügyelete, mérlegelés.

Elvárások

  • Kultúrált, ápolt megjelenés, empátia, jó kommunkációs képesség, türelem, tolerancia, lojalitás.
  • Számítógépes ismeret.

Előnyt jelent

  • Korábban ilyen területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Főállásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel, alkalmazotti, teljesen jogtisztán bejelentett munkaviszony.
  • Vezénylés szerinti munkarend.
  • A Munka Törvénykönyve szerint megjáró illetményeket (fizetett ünnep, túlóra, éjszaki pótlék, stb.) illetve útiköltség térítés biztosítjuk. Nagycsaládosok előnyben, családi adókedvezmény, személyi adókedvezmény, mind leírhatja az adójából az Önnek járó kedvezményt és ennyivel emelkedik a nettó bére.
  • Bérfizetés minden hónapban átutalással történik + SZÉP kártyára 20.000,- Ft cafetéria.
  • Bérezés : nettó 295.000 Ft/hó-tól beosztástól függően + erre jön a 20.000,- FT cafetéria

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A Bon-Sec vagyonvédelmi Kft. több mint 14 éve szolgáltat komplex vagyonvédelmi szolgáltatásokat megbízói részére több mint 600 fő bejelentett saját munkavállalóval.

A Jelentkezem gombra kattintást követően töltse fel részletes, fényképes önéletrajzát.