Személy és vagyonőr

  • Cég neve

    REÁL VÉD KFT.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Nádor utca

  • Fizetés

    Nettó 270e - 300e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • 12/24 órás műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • intézményi épület és bérlemény védelme, megbízó vagyonának és alaptevékenységének biztosítása,         portaszolgálati, vagyonőri tevékenység ellátása
  • ügyfélforgalom, dolgozói ki-be léptetés szabályozása
  • egyéb, intézmény vezetés által meghatározott őrzési, felügyeleti feladatok ellátása
  • igény esetén, meghatározott intézmények közötti feladatellátás

Elvárások

  • Érvényes a 2005. évi CXXXIII. törvényben előírt személy és vagyonőri igazolvány,
  • tanúsítvány a 68/2012. (XII. 14.) BM rendeletben előírt vizsgáról, vagy mentesség igazolása,
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlati szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • intézményőrzésben szerzett tapasztalat
  • legalább középfokú végzettség
  • jó kommunikációs képesség
  • informatikai eszközök kezelésében jártasság
  • monotónia tűrés.

Amit kínálunk

  • törvényes, bejelentett, teljes munkaidős foglalkoztatás (külön írásos megállapodás alapján napi 24 óra)
  • fizetett szabadság, fizetett ünnep
  • hosszútávú munkalehetőség
  • munkaruházat
  • képzés biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Stabil működési háttérrel rendelkező vagyonvédelmi Társaság személy és vagyonőr munkatársat keres AZONNALI MUNKAKEZDÉSSEL!

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!