Számviteli szakértő

  • Cég neve

    OTP Bank Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    1131 Budapest, Barbér utca 9.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

OTP Bank Nyrt. Üzemviteli Nyilvántartási Főosztálya

Vevő és Szállító Nyilvántartási Osztály

számviteli szakértő

pozícióba

gyakorlott, agilis munkatársat keres.

Feladatok:

  • a Bank beérkező szállítói számláinak feldolgozása, előrögzítése, könyvelése
  • vevő számlák kiállítása és könyvelése, analitika egyezetetése
  • A vevő számlák kiegyenlítésének figyelemmel kísérése, a vevői folyószámlák kezelése, fizetési felszólítások küldése a megrendelő felé
  • Szállítói és Vevői Szerződések feldolgozása
  • havi/negyedéves/éves zárással kapcsolatos feladatok ellátása, ellenőrzések, egyeztetések elvégzése
  • kapcsolattartás a Bankon belüli társosztályokkal

Akit keresünk:

  • középfokú iskolai végzettség
  • MS Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • gyors, hatékony munkavégzés rövid határidők betartásával
  • képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre
  • fejlett probléma feltáró és megoldó képesség
  • jó kommunikációs és kapcsolattartó készség
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • kreativitás

Előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • SAP rendszer ismerete
  • könyvelési területen szerzett gyakorlat
  • angol nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • az ország legnagyobb, dinamikusan fejlődő bankjában egy fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz egy könnyen megközelíthető, modern irodai környezetben
  • próbaidő letelte után Cafeteria juttatás
  • mérlegképes továbbképzés biztosítása
  • versenyképes fizetés
  • teljes munkaidő 8 órás munkavégzéssel, rugalmas munkaidő beosztással
  • 6 hónap próbaidő után kölcsönös megfelelés esetén határozatlan idejű munkaszerződés
  • jó csapatmunka
  • sokrétű, érdekes feladat

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számviteli munkatárs