Számviteli szakértő

  • Cég neve

    NN Biztosító Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Az NN 1991-ben még Nationale-Nederlanden néven kezdte meg működését Magyarországon. Mindössze 6 év alatt piacvezetők lettünk és továbbra is meghatározó szereplői vagyunk a magyar életbiztosítási piacnak.

Ezúttal Accounting csapatunkat szeretnénk bővíteni egy lelkes, IFRS-ben jártas Számviteli szakértő kollegával. Ebben a pozícióban az anyavállalat részére készülő jelentések és IFRS riportok elkészítésében, illetve az ehhez kapcsolódó folyamatok koordinálásában számítunk rád.

Feladatok

  • Az anyavállalat számára készülő jelentés készítésének koordinálása, előkészítése. Számviteli feladatok végrehajtása;
  • Részvétel a zárási folyamatokban;
  • A Group jelentéshez kapcsolódó projektekben való részvétel (pl. zárás gyorsítása, jelentős standard változások implementálása);
  • A könyvvizsgálók és a belső ellenőrök munkájának segítése, az általuk kért adatok és anyagok elkészítése és átadása;
  • Egyéb számviteli, könyvelési, egyeztetési feladatok ellátása, számviteli munkatársak helyettesítése;
  • Más osztályokkal való együttműködés, a kért adatok, információk megadása.

Ami neked számít:

  • Megismerheted milyen, amikor egy agilisan működő vállalatnál dolgozol;
  • 2020-ban épült, „Az év irodája” díjra jelölt környezetbarát irodában dolgozhatsz;
  • Rugalmas munkarendet biztosítunk számodra, nekünk az a fontos, hogy a feladataid határidőre elkészüljenek;
  • Heti 1-2 nap irodai jelenlétre számíthatsz;
  • Próbaidőt követően alapbéren felül: Cafeteria, egészségbiztosítás, NN-es csoportos élet- és balesetbiztosítás, valamint éves teljesítményalapú bónusz vár;
  • Szakmai továbbképzési lehetőségeket biztosításunk a számodra;
  • Minden nap friss kávéval, keddenként gyümölccsel várunk irodaházunkban;
  • Tagja lehetsz aktív futó- és sportéletünknek: Fuss velünk az NN City Run-on és az NN Ultrabalatonon!

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú szakirányú (számvitel/pénzügy) végzettség;
  • Min. 2 év számviteli területen szerzett tapasztalat;
  • IFRS tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Közép szintú angol nylevtudás (minden napi használat szükséges);
  • Precizitás, strukturált gondolkodásmód;
  • Tanulási hajlandóság új ismeretek megszerzésére és alkalmazására;
  • Ügyfélközpontú szemlélet;

Előnyt jelent

  • Biztosítási számviteli tapasztalat
  • IFRS17 ismeretek

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed Karrier Portálunkon keresztül önéletrajzod csatolásával, melyet követően rövidesen felvesszük Veled a kapcsolatot.
  • Nem egy új munkatársat keresünk, hanem Téged!