Számviteli munkatárs

  • Cég neve

    Szerencsejáték Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Fehér út 10.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Csatlakozz hozzánk

SZÁMVITELI MUNKATÁRS

pozícióba!

A Szerencsejáték Zrt.-nél a játék, a szórakozás és a nyerés izgalmát nyújtjuk játékosainknak. Ez az élmény és szenvedély nem csak játékosainkat, de munkavállalóinkat is áthatja. Legyél Te is nyertes és lépj be velünk érdekes, élményekkel teli, izgalmas világunkba!

 Munkavégzés helye: 1106 Budapest, Fehér út 10.

Nálunk ezek a feladatok várnak:

  • Elszámoló Osztályunkhoz csatlakoznál,
  • a szerencsejáték tevékenységgel összefüggő, speciális ellenőrzési, nyilvántartási és könyvelési feladatok,
  • rendszeres és eseti adat- és információszolgáltatás a Szerencsejáték Felügyelet részére,
  • a könyvvizsgáló helyszíni ellenőrzést végző munkatársai által kért analitikák, információk szolgáltatása a beszámoló auditálási munkálatok során,
  • havi/negyedéves záráshoz és a beszámoló készítéséhez kapcsolódó feladatok elvégzése,
  • nyilvántartási, adatszolgáltatási és egyéb számviteli feladatok,
  • leltározási feladatokban való részvétel a hatályos belső szabályzatban, leltározási utasításban és ütemtervben foglaltak szerint,
  • utasítások, körlevelek véleményezése, javaslattétel,
  • adatszolgáltatások elkészítése a SzZrt. szervezeti egységei és külső partnerek, hatóságok részére.

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, amennyiben:

  • mérlegképes könyvelői végzettséged van,
  • rendelkezel minimum 3 év könyvviteli munkakörben szerzett tapasztalattal,
  • rendszerszemlélet jellemző rád, érted és átlátod a komplex folyamatokat és összefüggéseket,
  • munkádat az önállóság mellett a precízség és pontosság jellemzi,
  • analitikai, elemző készség jellemez,
  • ügyfélközpontú ás szolgáltatói szemlélettel rendelkezel,
  • magas a monotónia tűrésed.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettséged van,
  • angol nyelvtudással rendelkezel.

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

  • nálunk egyedülállóan magas cafeteria juttatás, alapbéren felüli teljesítménytől függő ösztönző bér, továbbá színvonalas magánegészségügyi ellátás is vár,
  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen fekvő munkahelyen dolgozhatsz,
  • számos lehetőséggel támogatjuk szabadidőd eltöltését:
    • AYCM kártyával, különböző kedvezményekkel, és cégen belüli programokkal támogatjuk a sportolási szenvedélyedet,
    • közös céges egyesületünkkel változatos kulturális eseményen vehetsz részt,
    • Munkavállalói Támogató Programunk keretein belül ingyenes jogi, pszichológiai, pénzügyi vagy szociális támogatást is igénybe vehetsz,
  • segítünk szakmai fejlődésedben: képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • közös Élménynappal, ünnepi rendezvényekkel és csapatépítőkkel garantáljuk a munkán kívüli kikapcsolódást.

A Szerencsejáték Zrt. elkötelezett támogatója a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásának.

EGYÜTT CSAK NYERHETÜNK!

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Számviteli munkatárs