Számviteli munkatárs- Szállítói csoport

  • Cég neve

    Medicover Egészségközpont Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Nyíregyháza

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk

Nyíregyházára

az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Szállítói számlákkal kapcsolatos könyvelési feladatok teljes körű ellátása, ellenőrzése, elhatárolása
  • Részvétel a napi szintű könyvelési feladatok ellátásában,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás partner cégekkel,
  • Főkönyvi és analitikai tételek könyvelése, egyeztetése,
  • Részvétel a havi és éves zárási feladatokban,

Amit kérünk:

  • Középfokú szakirányú gazdasági végzettséget
  • Számviteli területen szerzet legalább 1-3 év tapasztalatot
  • MS Office (Excel) haladó szintű ismeretét
  • Gyors, magabiztos, pontos munkavégzést
  • Proaktivitást
  • Segítőkészséget, csapatszellemet
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességet

Előnyként értékeljük:

  • Felsőfokú szakirányú gazdasági végzettséget
  • Angol nyelvismeretet

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, várjuk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Számviteli munkatárs