Számviteli koordinátor

  • Cég neve

    SMP Solutions Zrt.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Az SMP Solutions-nél immár több mint 30 éve elkötelezetten képviseljük az informatikai, bank- és biztonságtechnikai kihívások minőségi és hatékony megoldásait. A tervezéstől kezdve a kivitelezésen és a rendszerintegráción keresztül egészen az üzemeltetésig, széles skálán nyújtunk személyre szabott megoldásokat nagyvállalati ügyfeleink részére mind a magyar, mind a nemzetközi piacon. Számos területen és különböző technológiákkal dolgozó csapatunk van már, a komplett projektek kivitelezése mellett tanácsadó kollégáink specifikus témákban közvetlenül is támogatják ügyfeleinket.

A cégcsoporton belül az anyavállalat több mint 300 fős és 10-nél több magyar és külföldi leányvállalata 50-100 fős munkavállalói létszámmal dolgozik.

Főbb feladatok, munkák

  • Hazai leányvállalat teljes körű könyvelése (bejövő, kimenő számla, főkönyvi könyvelés, adóbevallások benyújtása, készletegyeztetések, havi zárások, éves beszámoló készítés)
  • Főbb értékesítési partnerekkel kapcsolattartás
  • Anyavállalati szolgáltatások számlázása partnerek felé, dokumentáltság ellenőrzése
  • Konszolidációs adatszolgáltatásban történő részvétel
  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztésében, tesztelésében való közreműködés
  • Számviteli dokumentumok, szabályzatok, folyamatleírások elkészítésében való részvétel
  • Pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • Helyettesítés esetén külföldi leányvállalatokkal kapcsolattartás (angol/magyar nyelven) – hazai nyilvántartásokkal történő egyeztetése, külföldi utalások ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Pénzügyi/számviteli középfokú végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számviteli és pénzügyi területen szerzett több éves tapasztalat
  • Felhasználói számítógépes ismeretek (erős excel)
  • Precíz, megbízható, proaktív személyiség
  • Jó elemzőkészség, lényeglátás, problémamegoldó készség, rugalmasság
  • Szakmai területhez kapcsolódó eljárásrendek ismerete
  • Megbízható, lelkiismeretes és lojális hozzáállás
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Könyvelő cégnél szerzett gyakorlat
  • Octopus könyvelési rendszer ismerete
  • Bérszámfejtési ismeretek
  • Bér és TB ügyintézői végzettség
  • Aktív felsőfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalat
  • Önállóság, felhatalmazás
  • Külföldi leányvállalatokkal, beszállítókkal angol nyelvű kapcsolattartás
  • Professzionális és támogató csapat, jó hangulatú és színvonalas munkakörnyezet
  • Közös szabadidős programok: pl. grillklub, bringaklub, túraklub, társasjátékklub, közös zenélés, crossfit edzések, kispályás foci, darts stb.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számviteli munkatárs