Számviteli gyakornok

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest V.

  • Fizetés

    Bruttó 1 900 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Főbb feladatok, munkák

  • Bejövő számlák rögzítésének ellenőrzése és könyvelése
  • Készpénzes számlák kezelése napi szinten
  • Részvétel az éves beszámoló következő évre való előkészítésének folyamatában
  • A Bank főkönyvi és számlastruktúráját érintő változásokban való segédlet
  • A havi zárási feladatokban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói/tanulói jogviszony
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 között végezhető diákmunka
  • Napi 6-8 órában történő munkavégzés
  • Heti min. 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1900 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1900 Ft lesz
  • Betanulás után havi 12 nap Home Office lehetőség
  • Gyakorlati tudás elsajátítása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Személyi asszisztens