Számviteli gyakornok - diákmunka

  • Cég neve

    Fürge Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1021 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 1 874 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Számviteli tanulmányaidat folytatod, és szívesen kipróbálnád magad egy igazi nagyvállalat köreiben? Az egyetem melletti szabad óráidat szívesen fordítanád szakmai előrelépésre?
Csatlakozz számviteli gyakornokként a gyorséttermi partnerünk csapatához, II. kerületi központi irodaházukba!
Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a Te lehetőséged!

Főbb feladatok, munkák

  • Bejövő és kimenő számlák rögzítése
  • Számviteli területhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Számviteli csapat támogatása az aktuális munkafolyamatokban

MIÉRT MINKET VÁLASSZ?

  • Partnerünk hosszútávon tervez veled, így stabil munkahelyed lesz az egyetem mellett
  • Betekintést nyerhetsz egy nagyvállalat mindennapi működésébe
  • Modern irodaházuk kényelmes és kellemes munkakörnyezetet nyújt majd számodra
  • A cég támogatja a közlekedésed is: 64 ledolgozott óra után országbérletet írnak jóvá neked jutalomként

  • Aktív, vagy (25 év alatt) passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Felsőfokú tanulmányaid számviteli területen folytatod, és legalább másod-, vagy harmadévet végzed
  • Heti 30 óra vállalása nem okoz számodra problémát (hétfőtől péntekig, irodai munkarendben)
  • Számvitel alapjai tárgyat sikeresen abszolváltad
  • Ms Office programokat felhasználói szinten ismered

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számviteli munkatárs

Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével, mi pedig néhány munkanapon belül felvesszük veled a kapcsolatot pályázatod alapján!