Számlázó (részmunkaidőben)

  • Cég neve

    Mondi Szada Kft.

  • Munkavégzés helye

    2111 Szada, Vasút utca 13.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
  • Munka típusa

    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Mondi globális csomagoló- és papírcsoport, amely aktívan vezeti a csomagoló- és papíripar jövőjét. Világszerte 26.000 munkatársunkkal, valamint a több mint 30 országban megtalálható üzemeinkkel globálisabbak vagyunk, mint amire számítanál. Ügyfeleinknek és a világnak kiváló minőségű papírra és kiváló csomagolásra van szüksége, amely megfelel a célnak, az ára versenyképes, és amelyet úgy terveztek, hogy újra felhasználható, újra hasznosítható vagy komposztálható legyen. Papír, ha lehetséges, műanyag, ha szükséges - „sustainable by design”. A Mondi vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, a MONDI Szada Kft. új munkatársat keres a fent megnevezett pozícióra azonnali belépéssel.

Növekedjünk, alkossunk és inspiráljunk együtt!
Ezek az értékek képezik kultúránk alapját. Mintegy 26 000 embert foglalkoztatunk több mint 30 országban, ezért olyan globális munkaerőt kell inspirálnunk, amely készen áll a változásokra, és keresi és megragadja az új utakat, új módszereket. Arra törekszünk, hogy ideális munkáltatóvá váljunk a munkatársaink bevonásán és fejlesztésén keresztül.
Nekik köszönhetjük, hogy a világ egyik vezető innovatív és fenntartható csomagolás- és papírgyártója vagyunk, és ügyfeleink a világ legelismertebb márkái, köztük a Procter & Gamble, a Nestlé. Ahhoz, hogy továbbra is építhessünk közös sikereinkre, olyan tehetséges embereket keresünk, akik szeretnének csatlakozni csapatunkhoz, hogy igazi változást, előrelépést idézzenek elő a világban!

Feladatok:

  • kimenő számlák kiállítása és könyvelése
  • helyesbítő számlák készítése és könyvelése
  • a számlázási folyamatokkal járó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása, adminisztrálása
  • folyamatos folyószámla egyeztetés, analitikus nyilvántartás naprakész aktualizálása
  • bank mozgások rögzítése
  • fizetési felszólítások, egyenlegközlők ellenőrzése, ügyintézése
  • igény szerint riportok, kimutatások készítése
  • havi, éves, negyedéves egyeztetési és zárási feladatok

Elvárások:

  • középfokú gazdasági szakirányú végzettség
  • minimum 1-2 év számlázási, könyvelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • számviteli, adó (különösen az áfa törvény) és pénzügyi jogszabályok ismerete
  • angol nyelvtudás (minimum alapfokon)
  • pontosság, megbízhatóság

Előny:

  • SAP ismerete
  • gyártó vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Részmunkaidős (6 óra) lehetőség
  • Cafetéria juttatás és bejárás támogatása
  • Rugalmas munkaidő fix törzsidő mellett
  • Probléma megoldást és kreativitást fejlesztő környezet
  • Támogató, kedves csapat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.