Számlázó munkatárs

  • Cég neve

    MVM Services Zrt.

  • Munkavégzés helye

    7030 Paks, Gagarin utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Vevői számlák kiállítása SAP SD modulból, valamint SUP rendszerből, kapcsolódó alapbizonylatok ellenőrzése
  • Vevői előlegek kezelése, kiállított számlák könyvelése, papír alapú számlák esetén a számlák kinyomtatása és postázása
  • Banki jóváírások automatikus könyvelésének ellenőrzése, manuális vevői tételek könyvelése, téves utalások egyeztetése, szükség esetén rendezése
  • A vevői folyószámlák vezetése, rendezése, számlareklamációkkal kapcsolatos ügyintézés, egyeztetés vevőkkel, tagvállalati kapcsolattartókkal, kapcsolódó levelezések lebonyolítása
  • Vevői folyószámla egyeztető levelek küldése és fogadása, szükséges egyeztetések elvégzése a vevői partnerekkel, illetve a tagvállalati kapcsolattartókkal
  • Rendezetlen tételek folyamatos figyelése, vevő-szállító kompenzálások kezdeményezése, fizetési felszólítások kiküldése, késedelmi kamatterhelő levelek készítése, kiküldése, rögzítése a vevői folyószámlákon
  • A havi, negyedéves, éves számviteli záráshoz kapcsolódó, vevői tételeket érintő feladatok ellátása (könyvelési feladások, adatszolgáltatások)
  • A könyvvizsgálatok során kért vevői adatszolgáltatások elkészítése, illetve egyéb, az audithoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Rendszeres, napi szintű jelentések, valamint eseti adatszolgáltatásokat elkészítése és megküldése az ügyfelek részére
  • ÁFA bevallásokhoz szükséges adatszolgáltatások elkészítése
  • SAP, SUP fejlesztések, tesztelések napi szintű támogatása
  • Szakterületet érintő projektekben való részvétel

Amit kérünk

  • Legalább középfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS office ismeret
  • Megbízható, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság
  • Probléma felismerő- és megoldó képesség
  • Beszéd- és tárgyalókészség
  • Terhelhetőség
  • Erkölcsi fedhetetlenség

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • SAP ismeret

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs