Számlázó munkatárs

  • Cég neve

    ELISTA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1222 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 250e - 300e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Integrált vállalatirányítási rendszerben elektronikus számlák kiállítása
  • vevőkkel, telephelyekkel történő egyeztetés
  • analitikus nyilvántartások vezetése
  • egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • felelősségteljes munkavégzés
  • pontosság, precizitás, önállóság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség

Előnyt jelent

  • integrált vállalatirányítási rendszer használatából szerzett gyakorlat
  • elektronikus számlázásban szerzett gyakorlat
  • könyvelési ismeretek

Amit kínálunk

Magyarországi székhelyű és tulajdonosi hátterű társaság Budapest XXII. kerületi irodájába keres dinamikus, a munkájára igényes számlázó munkatársat, azonnali kezdéssel.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja  Önéletrajzát, fizetési igény megadásával.