Számlázási ügyintéző

  • Cég neve

    BLACK POINT Kft.

  • Munkavégzés helye

    3713 Arnót

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'D' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • vevői szállítólevelek és számlák kiállítása vállalatirányítási rendszerben
  • kapcsolattartás a vevőkkel, reklamáció kezelés a számlák vonatkozásában;
  • a számlázási folyamtokkal járó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office) használata
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Felelősségteljes, precíz, igényes és önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • dolgozott már vállalatirányítási rendszerben;
  • hasonló munkakörben, számlázásban szerzett már tapasztalatot

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása.
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy fejlődő vállalatnál

Céginformáció

A Black Point Kft. alapítása óta meghatározó szerepet tölt be a higiénia területén, azzal a céllal, hogy Partnereinket a legmagasabb színvonalon igényeik szerint és teljes körűen kiszolgálhassuk.
Csapatunk erősítéséhez keresünk számlázó tapasztalattal rendelkező kollégát számlázási ügyintéző munkakörbe arnóti szaknagykereskedésünkbe.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.